Comarch ERP XT

 ZARZĄDZAJ FIRMĄ ONLINE!  Wystawiaj faktury online, wybierz sprawdzoną księgowość, sprawdzaj stan magazynu, prowadź sklep internetowy i analizuj dane firmy. Korzystaj i płać za funkcjonalności których potrzebujesz!

Najważniejsze zalety Comarch ERP XT:

  • obsługa pliku JPK
  • szybka faktura
  • aplikacja mobilna

80 000 klientów w Europie!
Z naszego rozwiązania dla małych firm korzysta już ponad 80 000 firm w Europie. Codziennie w naszych systemach wystawiają faktury, wysyłają dokumenty do księgowości i analizują dane firmy.

Wystaw fakturę VAT w 10 sekund
Oszczędzaj czas i z łatwością prowadź biznes. ERP XT to niezawodne oprogramowanie do fakturowania, dzięki któremu wystawisz faktury online: VAT, proforma, zaliczkowe – nasz program do faktur wykorzystuje codziennie tysiące przedsiębiorców.

Działaj zawsze zgodnie z przepisami
Zespół specjalistów Comarch ERP XT na bieżąco monitoruje zmiany w przepisach. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie funkcje zawsze działają zgodnie z polskimi przepisami. Nie musisz się martwić czy dobrze wystawisz fakturę lub wysyłasz poprawny plik JPK.

Zobacz, jak wygląda Comarch ERP XT

Zamów Comarch ERP XT

Comarch ERP XT dostępny w Computer Center!
Oferujemy dostęp do systemu całkowicie za darmo.
Wypróbuj zanim skorzystasz z wersji płatnej!

Kontakt

Jesteś zainteresowany zakupem Comarch ERP XT? Masz pytania lub chcesz umówić się na prezentację? Skontaktuj się z nami lub zamów korzystając z poniższego odnośnika!

Computer Center Częstochowa
ul. 1 Maja 40C
42-217 Częstochowa

kontakt@center.pl
+48 (34) 365-51-32
Godziny otwarcia: 8:30-16:30

Comarch ERP XT - Computer Center