• Strona główna
  • Blog
  • O firmie
  • Autorskie projekty
  • Oferta
  • Wideo
  • Praca
  • Kontakt
Szybki kontakt

Computer Center Marek Domagała
ul. 1 Maja 40C
42-217 Częstochowa
Godziny otwarcia: 8:15-16:15

Zobacz dojazd w Google Maps

kontakt@center.pl
(+48) 34 365 51 32

  • Strona główna
  • Blog
  • O firmie
    • O nas
    • Autorskie projekty
    • Referencje
    • Praca
    • Wideo
  • Oferta
  • Zdalna pomoc
  • Kontakt
1 MIN READ

Dla kogo iKsięgowosć24?

5 sierpnia 2015
-
Aktualności, Chmura/ rozwiązania mobilne, Comarch

iKsięgowoscPolecamy Państwu zainteresowanie się systemem z grupy produktów iComarch o nazwie iKsięgowość24.
To oferta skierowana do Biur Rachunkowych oraz firm z sektora MSP.
Szczególnie polecamy model współpracy na linii Biuro Rachunkowe- Klient biura. Dzięki zakupowi modułów z linii iKsięgowość klient może używać bezpłatnie systemów do fakturowania i automatycznie przesyłać je  do swojego Biura! Obniża to koszty dla obu stron, zmniejsza ilość pracy, oszczędza czas, eliminuje błędy. Rośnie konkurencyjność na rynku tak biura jak i jego Klientów.

Poza tym Biuro uczestniczy w ogólnopolskiej bazie reklamowej na portalu http://www.iksiegowosc24.pl/. Dzięki obecności w doborowym towarzystwie najlepszych specjalistów z branży biuro podnosi prestiż swojego biuro oraz ma duże szanse na kontakt z potencjalnymi nowymi Klientami!
Nasza firma Computer Center sprzedała i wdrożyła oprogramowanie do ponad 100 biur rachunkowych (druga ilość w Polsce spośród 900 partnerów Comarch). Posiadamy w tym zakresie bardzo ciekawe kompleksowe rozwiązania z wykorzystaniem różnych dodatkowych elementów tworzonych na zamówienie Klienta.
Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z nami:  computer@center.pl

← Poprzedni wpis
Wirusy zjedzą Ci wszystko …
Następny wpis →
Koniec Windows Serwer 2003
Najnowsze wpisy
  • StoryPoint- nowość w naszej ofercie.
  • Pracownicze Plany Kapitałowe – IV etap
  • Comarch IBARD – 3 miesiące gratis!
  • Przygotuj firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Comarch DMS z nową aplikacją mobilną
Szybki kontakt

Computer Center Marek Domagała
ul. 1 Maja 40C
42-217 Częstochowa
Godziny otwarcia: 8:15-16:15

kontakt@center.pl
(+48) 34 365 51 32

Computer Center | Dla kogo iKsięgowosć24?