Szybki kontakt

Computer Center Marek Domagała
ul. 1 Maja 40C
42-217 Częstochowa
Godziny otwarcia: 8:15-16:15

Zobacz dojazd w Google Maps

kontakt@center.pl
(+48) 34 365 51 32

Praca

Zmieniamy się razem z naszymi Klientami. Poszerzamy Załogę o zdolnych, kreatywnych Pracowników. Dołącz do nas.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Częstochowa, 1 Maja 40C
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji
  • Udział w prezentacjach i przygotowywanie ofert handlowych
  • Koordynacja procesu sprzedaży, tworzenie ofert, obsługa posprzedażowa
  • Organizowanie kampanii marketingowych
  • Prowadzenie bloga, aktualizacja www oraz social media
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagane:

  • Umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych
  • Znajomość standardów obsługi klienta
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Kreatywność, samodzielność
  • Znajomość branży IT
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów Comarch lub innych systemów klasy ERP i MSP
  • Doświadczenie w zakresie social media, prowadzeniu bloga

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, ubezpieczenie grupowe, system premiowy)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-16:15
  • Możliwość podnoszenia kompetencji – certyfikowane szkolenia Comarch, Akademia Kompetencji, szkolenia handlowo-marketingowe
  • Narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód do celów służbowych
  • Brak korporacyjnych zasad, możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • Dodatkowe benefity: imprezy, wyjazdy integracyjne, świeże owoce, pyszna kawa

Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i chcesz być częścią naszego zespołu prześlij nam swoje CV na adres:

Prosimy o załączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Computer Center z siedzibą w Częstochowie przy ul. 1 Maja 40C na potrzeby przeprowadzenia procesu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Computer Center | Praca