Szybki kontakt

Computer Center Marek Domagała
ul. 1 Maja 40C
42-217 Częstochowa
Godziny otwarcia: 8:15-16:15

Zobacz dojazd w Google Maps

kontakt@center.pl
(+48) 34 365 51 32

Aplikacje automatyzujące pracę

Tworzymy aplikacje, które pozwalają na automatyczne lub półautomatyczne wykonywanie czynności powiązanych z systemami ERP.

Przykłady:

  • CC Kopiowanie Dokumentów – aplikacja pozwala na skopiowanie dokumentów na wzór już istniejących (funkcja CTRL+Insert w Comarch ERP XL działa jedynie na 1 dokument). Nasz program pozwala wybrać dokumenty z wybraną serią oraz konkretnego przedziału dat. Po wybraniu interesujących nas dokumentów tworzą się ich kopie z datą wystawienia wybraną przez użytkownika.
  • CC Faktury – aplikacja umożliwia automatyczny zapis wszystkich faktur (lub innych dokumentów) z danego dnia, w określonym miejscu na dysku. Jest możliwość segregowania faktur po po kontrahentach. Każdy kontrahent ma własny katalog. Aplikacja w pełni automatyczna, włącza się sama o wybranej porze. Jest też możliwość uruchomienia ręcznego i wybrania zakresu dat (nie tylko z dnia dzisiejszego). Jest możliwość wybrania dowolnego szablonu faktury z Comarch ERP Optima. Można wybrać wiele szablonów dla różnych faktur np. dla zwykłej faktury wydruk standardowy, a dla faktury EXP wydruk UE (lub dowolny inny z Comarch ERP Optima). Dodatkowo jest możliwość, żeby faktura oprócz zapisania się na dysku, wysłała się mailem jako załącznik na wybrany domyślny adres lub pobierała adres z karty kontrahenta do faktury.
  • Automat porządkujący bazę ze starych rezerwacji.
  • Wydruki kodów EAN, faktur i innych w momencie wykonania procesu w ERP lub naszej aplikacji.
  • Inne na życzenie.

Mogą to być zarówno samodzielne aplikacje lub podmoduły w naszych pozostałych aplikacjach.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Skills:  Computer Center
Computer Center | Aplikacje automatyzujące pracę